חיפוש

להיראות טוב מעולם לא היה קל יותר – 5 תכשיטים זולים לגבר

אם בעבר שעונים מהודרים היו שייכים למעמד הגבוהה בלבד והם היו סמל לעושר וסטטוס בחיים היום ניתן למצוא שעונים מהודרים בעלי מראה עשיר ומכובד בתקציב שמתאים לכל כיס. אין צורך להוציא הון על שעונים ואפשר למצוא מגוון של שעונים או תכשיטים אחרים בזול.

 

1. SEIKO 5

Seiko 5 הושק ב1968 ומאז הוא אחד שעוני הספורט המשתלמים ומגניבים יותר. בחמישים השנה האחרונות יצאו עיצובים רבים לשעון ותמיד התאפיינו בכמה תכונות עיקריות וחשובות – עמידות לתנועות חזקות, עיצוב מארז עמיד, סלילה אוטומטית, עמדות בפני מים, תצוגת יום ולילה והצגת תאריך היום והוא אחד השעונים המומלצים שמחפשים שעונים לגבר בזול.

 

2. HAMILTON KHAKI FIELD

שעוני המילטון היום מיוצרים בשוויץ אך הם ללא ספק שומרים על הרוח האמריקאית בה הם מתאפיינים ובזכותה התפרסמו בכל העולם. שעוני החאקי פילד שתופסים את הקו הנוכחי מגיעים מתוך השראה של שעונים צבאיים שיוצרו על ידי המותג בשנות ה 40.

 

3. TISSOT PRX

שעון ספורטיבי שנהיה פופלרי במיוחד והוא מופיע בכל מקום באינסטגרם הוא ה PRX של טיסו. השעון הוא קאמבק משנות ה70 והוא אביזר אופנה מיוחד בפניי עצמו. גם השעון הזה הוא עמיד במים עד 100 מטר. הוא קלאסיקה עם רצועות ומעטפת כסופה כאשר השעון עצמו בצבע שחור עם מחוגים לבנים.

 

Apple Watch Series 3

הנה הגענו לשעונים החכמים של ימינו שהם ללא ספק טרנד חם יותר – השעונים החכמים מששאירים אותך מחובר גם בלי להוציא את הטלפון הנייד מהכיס. השעונים החכמים שהמחיר שלהם הוא זול הם בדרך כלל הגרסאות הטובות שהן כבר ישנות אך עדיין עומדות בסטנדרט כמו האפל ווטצ' סרייס 3 כאשר הוא בקצה הגבוה של שעון חכם זול והוא מכיל את האופציות כשל התראות, מעקב אחר כושר, פעימות לב וכו'. כמובן מכיל גם את הפונקציה של apple pay כך שאפשר לשלם רק עם פרק כף היד שלך.

 

5. Samsung Galaxy Watch

בדומה לאפל גם השעונים של סמסונג מעולים והשעונים הזולים שלהם יהיו אלו הישנים יותר, גם ה Samsung Galaxy Watch בעל כל תכונות השעון החכם שהן מעקב אחריי כושר, GPS מובנה, עיצוב נהדר, ניהול שינה, ניטור בריאות, ביצוע תשלום וכו'.

 

איך בוחרים שעון חכם זול?

כאשר קונים שעון חכם זול חשוב לחפש ולוודא שיש בו את כל הפונקציות שהייתם רוצים שיהיו בשעון שהייתם קונים במחיר גבוה יותר כיוון שזהו סטנדרט. הפרמטר הראשון הוא איזה טלפון יש לכם – לאנדרואיד יתאים שעון חכם של סמסונג או wear OS  וכמובן שלאייפון מומץ מאוד להשאר עם מוצרים של אפל בלבד.

 

לסיכום

שעונים הם ממש כמו כל תכשיט רק שהם גם פרקטיים, בעבר השעון היה פונקציה של שעה בלבד ולאחר מכן תאריך אך היום שעון יכול להיות ממש במקום טלפון.

צמידים

 

אולי תאהבו גם את

צמיד
איך בוחרים תכשיטים לגברים?

בשנים האחרונות, מתנות לגברים נעשו קלות יותר לאור הקולקציות הנרחבות של תכשיטי גברים. בהתאם, תכשיטים יכולים להיות מתנה מסוגננת ומשמעותית לגברים, אבל עם כל כך

קראו עוד »